HakkımızdaGlobal Yemek Hizmetleri A.Ş., İstanbul’un çeşitli noktalarında, şirketlere personel yemek servisi vermektedir. Başta okullar olmak üzere, inşaat firmaları ve çeşitli üretim fabrikalarına hizmet vermekte olan firmamız; taşıma yemek, yerinde üretim yemek hizmeti ve Catering hizmetlerini de başarıyla devam ettirmektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE başta olmak üzere aranan tüm standartlara sahip olan firmamız, standartların tüm gerekliliklerini de yerine getirmektedir.

Deneyimli ve konuya hâkim müşteri temsilcilerimizle temasa geçmeniz hâlinde, almayı düşündüğünüz hizmet hakkında bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.

TAŞIMA YEMEK
Merkez fabrikamızda hazırlanan yemekler İstanbul’un çeşitli noktalarına günlük olarak sevk edilmektedir.

YERİNDE ÜRETİM
Yemek pişirme işleminin şirketiniz bünyesinde gerçekleştirilmesi işlemidir. Kurulacak mutfak, çalışacak elemanlar ve hizmet şekli müşterimizin şartlarına ve isteklerine göre farklılık göstermektedir. Güvenli Gıda Üretimi gereklilikleri aynı kararlılıkla yerinde üretim hizmet noktalarında da devam ettirilmektedir.

CATERING HİZMETLERİ
Açılış, kokteyl, açık hava organizasyonları, çeşitli toplantılar, piknik ve iftar yemekleri, düğün ve davetler hizmetlerimiz arasındadır. Sitemizde karşılaşacağınız menüler örnek olup sizlere fikir vermesi açısından hazırlanmıştır. Menüler esnek olup organizasyonun içeriğine göre çeşitlilik göstermektedir.